Napisz do nas:
5,133.75 zł Netto
Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń.
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Moc przyłączeniowa | 19 kW |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 3,5 kW (z przodu), 2 x 6 kW (z tyłu) |
| W zestawie | - |
| Seria | 600 |
| Tryb pracy | Gaz |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Ilość pól grzewczych | 4 |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 30.3 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny (50 mbar) Dysze do gazu ziemnego H (20 mbar) i L (20 mbar) dołączone do zestawu |
| Płomień pilotowy | tak |