Napisz do nas:
8,937.00 zł Netto
Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń.
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 250 °C |
| Funkcje piekarnika | Powietrze obiegowe Grill Grzałka górna / dolna |
| Rodzaj piekarnika | elektryczny |
| Pojemność piekarnika | 58 l |
| Moc przyłączeniowa piekarnika | 2,2 kW |
| Szerokość piekarnika | 450 mm |
| Głębokość piekarnika | 380 mm |
| Wysokość piekarnika | 315 mm |
| Właściwości piekarnika | Podwójne przeszklenie drzwi |
| Piekarnik wielofunkcyjny | tak |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny (50 mbar) Dysze do gazu ziemnego H (20 mbar) i L (20 mbar) dołączone do zestawu |
| Płomień pilotowy | tak |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Moc przyłączeniowa | 19 kW |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | - |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 3,5 kW (z przodu), 2 x 6 kW (z tyłu) |
| W zestawie | 1 ruszt 1 blacha do pieczenia |
| Seria | 600 |
| Tryb pracy | Elektr. / gaz |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Ilość pól grzewczych | 4 |
| Materiał | CNS 18/10 Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
58.5 kg
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 900 mm |
| waga |
| Napięcie piekarnika | 230 V |
| Przyłącze piekarnika | Gotowe do podłączenia |
| Częstotliwość | 50 Hz |