Napisz do nas:
613.50 zł Netto
| Materiał | Blacha stalowa Cynkowane ogniowo Wg DIN EN ISO 1461 |
| Ważna wskazówka | Pojemnik jest przeznaczony tylko do transportu i usuwania starych tluszczów. |
| szerokość | 355 mm |
| głębokość | 335 mm |
| wysokość | 450 mm |
| waga | 4.3 kg |
| Pojemność | 12 l |
| Właściwości | Przykrycie wylewu Pokrywa zablokowana podczas transportu Podwyższony brzeg z otworami cyrkulacji powietrza Łącznik bezpieczeństwa pomiędzy pokrywą a pojemnikiem Dodatkowy odporny na nagrzewanie uchwyt do opróżniania |
| Średnica | 280 mm |