Napisz do nas:
232.50 zł Netto
| Szerokość kosza | 140 mm |
| Głębokość kosza | 270 mm |
| Wysokość kosza | 110 mm |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Nadaje się do użytku komercyjnego | tak |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 4 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | nie |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | nie |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 2.2 kW |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| szerokość | 200 mm |
| głębokość | 400 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 3.3 kg |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |