Napisz do nas:
813.96 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000224 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FE-04 S |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga [kg] | 5.70 kg |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 190 °C |
| Ilość koszy | 1 szt. |