Napisz do nas:
1,518.00 zł Netto
Prawidłowe smażenie w prosty sposób: dzięki cyfrowemu pokrętłu MDI Bartscher można ustawić temperaturę z dokładnością do jednego stopnia. Oprócz tego w każdej chwili możliwa jest kontrola aktualnej temperatury oleju.
| Szerokość kosza | 210 mm |
| Głębokość kosza | 220 mm |
| Wysokość kosza | 120 mm |
| Pojemność kosza | 5,5 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość komory | 240 mm |
| Głębokość komory | 300 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Pojemność komory | 9 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie W odstępach co 0,1 °C |
| Kontrola temperatury oleju | Możliwość wyświetlenia aktualnej temperatury w każdej chwili Lampka kontrolna sygnalizująca osiągnięcie zadanej temperatury oleju |
| Sterowanie | Pokrętło MDI |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. gotowość do pracy Osiągnięcie zadanej temperatury |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | Pokrętło z wyświetlaczem cyfrowym do ustawiania temperatury Funkcja pamięci |
| W zestawie | 2 kosze 2 pokrywy |
| Moc przyłączeniowa | 2 x 3,3 kW |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Nadaje się do oleju do frytownic i tłuszczu w kostkach (blokach) Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające |
| szerokość | 570 mm |
| głębokość | 640 mm |
| wysokość | 410 mm |
| waga | 11,7 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 2 x 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 2 x 1 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |