Napisz do nas:
905.25 zł Netto
Podwójna frytownica umożliwia szybkie i niezawodne przygotowanie najróżniejszych przekąsek. Czyszczenie to kwestia chwili dzięki praktycznemu kranikowi spustowemu do tłuszczu i uchylnej grzałce.
| Szerokość kosza | 130 mm |
| Głębokość kosza | 220 mm |
| Wysokość kosza | 105 mm |
| Pojemność kosza | 2,5 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość komory | 150 mm |
| Głębokość komory | 300 mm |
| Wysokość komory | 150 mm |
| Pojemność komory | 4 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 2 kosze 2 pokrywy |
| Moc przyłączeniowa | 2 x 2 kW |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające Nadaje się do oleju do frytownic i tłuszczu w kostkach (blokach) |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 640 mm |
| wysokość | 340 mm |
| waga | 9 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 2 x 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |