Napisz do nas:
1,586.25 zł Netto
Absolutny hit każdej imprezy – Delektuj się świeżymi owocami z roztopioną, kremową czekoladą. Ten dynamiczny deser rozpuści każdego gościa.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 330 mm |
| wysokość | 480 mm |
| waga | 8.3 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.325 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury do | 68 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Pojemność | 2.5 kg |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Właściwości | Zdejmowane blachy kaskady, nadają się do mycia w zmywarce Niezależna regulacja temperatury i napędu |