Napisz do nas:
75.00 zł Netto
Autentyczny wygląd dżinsu i komfort pracy. Fartuch Bib Apron JEANS-STYLE to idealny wybór dla personelu w lokalach o swobodnej, industrialnej lub kawiarnianej estetyce. Łączy ponadczasowy, modny wygląd denimu z wytrzymałością i praktycznością wymaganą w profesjonalnej gastronomii.
Charakterystyczne kontrastowe, szwy i solidne wykończenie podkreślają autentyczny "jeansowy" charakter fartucha.
Autentyczny Jeans: Materiał o wyglądzie i splocie klasycznego dżinsu, który z czasem może nabierać indywidualnego charakteru.
Kontrastowe Szwy: Wyraźne przeszycia kontrastowe (typical jeans stitching) wzmacniają efekt dżinsowy i stanowią element dekoracyjny.
Praktyczne Kieszenie: Fartuch posiada dużą, naszywaną kieszeń przednią podzieloną na dwie sekcje, idealną do przechowywania niezbędnych akcesoriów.
Regulacja: Pasek na szyję jest regulowany za pomocą metalowej klamry (metal buckle), co pozwala na szybkie i precyzyjne dopasowanie długości do wzrostu użytkownika.
Trwałość: Materiał jest wstępnie wykurczony (pre-shrunk), co minimalizuje kurczenie się po praniu, oraz łatwy w pielęgnacji.
| Specyfikacja | Wartość |
| Numer referencyjny | LS 22 |
| Wymiary (Szer. x Dł.) | 71 x 95 cm |
| Materiał | 65% Poliester / 35% Bawełna (Denim-style) |
| Splot | Twill (Splot skośny) |
| Gramatura | 195 g/m² |
| Pasek na szyję | Regulowany metalową klamrą |
| Kieszenie | Duża naszywana kieszeń przednia z 2 przegrodami |
| Detale | Kontrastowe przeszycia w stylu jeans |
| Pranie | Maksymalnie do 95°C |
| Certyfikat | OEKO-TEX® STANDARD 100 |