Napisz do nas:
45.00 zł Netto
Podstawa profesjonalnej garderoby. Fartuch Bib Apron BASIC to uniwersalny fartuch, który zapewnia maksymalną ochronę odzieży od klatki piersiowej po kolana. Stanowi doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego, kto wymaga solidnej, łatwej w utrzymaniu czystości odzieży ochronnej – od kuchni po obsługę sali.
Wykonany z trwałej mieszanki poliestru i bawełny o sprawdzonym splocie skośnym (twill), gwarantuje wygodę i długą żywotność.
Pełna Ochrona: Fartuch o wymiarach 75 x 100 cm zapewnia kompleksową ochronę przed zabrudzeniami na dużej powierzchni ciała.
Wysoka Trwałość: Wyposażony w paski z tego samego materiału oraz wzmocnione punkty naprężenia, co zwiększa odporność na intensywne użytkowanie.
Uniwersalny Fason: Klasyczny krój unisex pasuje do każdej sylwetki. Pasek na szyję jest wykonany z tkaniny fartucha.
Prosty i Czysty Design: Fartuch w wersji BASIC nie posiada kieszeni, co ułatwia pracę, minimalizuje gromadzenie się okruchów.
Łatwa Pielęgnacja: Materiał jest trwały na kolory, wstępnie wykurczony i można go prać w standardowej temperaturze 60°C.
| Specyfikacja | Wartość |
| Numer referencyjny | BLS 3 |
| Wymiary (Szer. x Dł.) | 75 x 100 cm |
| Materiał | 65% Poliester / 35% Bawełna |
| Splot | Twill (Splot skośny) |
| Gramatura | 215 g/m² |
| Kieszenie | Brak |
| Pasek na szyję | z tego samego materiału |
| Pranie | Maksymalnie do 60°C |
| Detale | Wzmocnione punkty naprężenia |
| Certyfikat | OEKO-TEX® STANDARD 100 |