Napisz do nas:
127.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 1,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Ilość stopni mocy | Bezstopniowo |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 305 mm |
| głębokość | 245 mm |
| wysokość | 85 mm |
| waga | 2,1 kg |
| Średnica pola/pól grzewczych | 185 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 1,5 kW |