Napisz do nas:
6,893.25 zł Netto
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Rodzaj pól grzewczych | Szklano-ceramiczna płyta kuchenna |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 2,3 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 2 x Ø 210 mm |
| Seria | 700 |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 4.6 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 32.6 kg |
| Rodzaj podstawy | Otwarte |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |