Napisz do nas:
41,574.00 zł Netto
W obszarze żywienia zbiorowego, cateringu oraz w dużych kuchniach gastronomicznych elektryczny kocioł warzelny jest idealnym urządzeniem do przyrządzania potraw w dużych ilościach – od zup przez gulasze po takie dodatki jak ziemniaki, makaron czy ryż.
| Moc przyłączeniowa | 32 kW |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Przyłącze wody | R1/2" |
| Pojemność | 220 l |
| Pojemność użytkowa | 200 l |
| Dostępność na zamówienie | Kocioł warzelny do ogrzewania parowego |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Nagrzewanie Poziom napełnienia wodą |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Średnica kotła | 750 mm |
| Wysokość kotła | 520 mm |
| Rodzaj ogrzewania | Pośrednio |
| Właściwości | Automatyczna kontrola poziomu wody w płaszczu pośrednim Kontrola ciśnienia: armatury lejkowe z zaworem bezpieczeństwa (skalibrowanym na 0,5 bara) Ogrzewanie elektryczne za pośrednictwem zamkniętych oporników "Incoloy 800" wykonanych ze specjalnego stopu Bateria mieszająca do zimnej i ciepłej wody Funkcja automatycznego wyłączania w przypadku usterki W zestawie: sito odpływowe |
| Kranik spustowy | tak |
| Materiał kotła | Stal szlachetna |
| Regulacja temperatury | 2 stopnie Termostatycznie |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1000 mm |
| głębokość | 1150 mm |
| wysokość | 900 mm |
| waga | 235.0 kg |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |