Napisz do nas:
2,832.00 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Ilość stopni mocy | 6 |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 375 mm |
| głębokość | 365 mm |
| wysokość | 185 mm |
| waga | 7.4 kg |
| Średnica pola/pól grzewczych | 220 mm |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 2 kW |