Napisz do nas:
366.00 zł Netto
Różnica, którą wyczuje każde podniebienie: ziemniaczane łódeczki oraz frytki przygotowane własnoręcznie w 3 różnych grubościach – łatwo i bez wysiłku dzięki krajalnicy do frytek 3010.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 155 mm |
| głębokość | 425 mm |
| wysokość | 335 mm |
| waga | 2.64 kg |
| Przystosowane do | Montaż nablatowy Montaż ścienny |
| Materiał matryc/stempli | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Liczba matryc/stempli | 4 |
| Matryce/stemple | Frytki 6 mm Frytki 9 mm Frytki 13 mm Łódeczki ziemniaczane |