Napisz do nas:
561.75 zł Netto
To dziecinnie proste – plasterki pomidorów na sałatkę, jako dodatek do burgerów lub element bufetowego menu. Ręczna krajalnica charakteryzuje się prostotą obsługi i perfekcją krojenia.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 197 mm |
| głębokość | 432 mm |
| wysokość | 197 mm |
| waga | 4.66 kg |
| materiał noża | stal nierdzewna |
| Obsługa | Ręcznie |
| Przystosowane do | Pomidory |
| Rodzaj noża | 10 zamontowanych na stałe noży |
| Regulowana grubość plastrów | nie |
| Grubość plastra | 5,5 mm |
| Maks. średnica krojonego pomidora | 90 mm |
| Nóżki | Z przyssawkami |
| Nadaje się do mycia w zmywarce | tak |
| właściwości | - |