Napisz do nas:
93.75 zł Netto
Solidny i wydajny czajnik do gotowania wody w ilościach już od 300 ml. Czajnik posiada możliwość obrotu w zakresie 360° i zdjęcia z podstawy, a ponadto jest wyposażony w funkcję automatycznego zatrzymania gotowania
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 165 mm |
| głębokość | 210 mm |
| wysokość | 240 mm |
| waga | 0.96 kg |
| Moc przyłączeniowa | 2.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Pojemność | 1.7 l |
| Minimalna ilość zaparzanej kawy | 0.3 l |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Podwójne ściany | nie |
| Funkcja automatycznego zatrzymania gotowania | tak |
| Filtr antywapienny | tak Wyjmowana |
| Wskaźnik poziomu napełnienia | tak |
| Ochrona przed suchym cyklem | tak |
| Uchwyt do noszenia | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie Dźwignia |
| Długość przewodu | 71 cm |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| właściwości | Możliwość obrotu w zakresie 360° Zakryta grzałka Czajnik z możliwością zdjęcia z podstawy, bezprzewodowy Bezpieczny uchwyt do noszenia |