Napisz do nas:
4,878.75 zł Netto
Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń.
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Seria | 600 |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Moc przyłączeniowa | 2,8 kW |
| Wielkość komory, format GN | 1 x 1/1 GN 2 x 1/4 GN |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 150 mm |
| Przyłącze wody | - |
| Kranik spustowy wody | tak |
| Kranik doprowadzający wodę | nie |
| W zestawie | - |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 85 °C |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN Przegródki |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 28 kg |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |