Napisz do nas:
752.25 zł Netto
Świeżo ugotowane jajka – całkiem tak jak lubisz. Na miękko, pół na pół lub na twardo – dzięki jajowarowi każdy uczestnik śniadaniowego bufetu może sam określić stopień twardości.
| szerokość | 365 mm |
| głębokość | 220 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 4.3 kg |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 4 l |
| Szerokość komory | 301 mm |
| Głębokość komory | 152 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Wersja uchwytu na jajka | 6 osobnych uchwytów, oznaczonych różnymi kolorami Wielkość jajek: małe, średnie |
| Wyjmowane uchwyty na jajka | tak |
| Regulacja stopnia twardości | Ręcznie |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 110 °C |
| Regulacja temperatury | Z dokładnością do 10 °C |
| Termostat | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Grzałka | Zainstalowane na stałe |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| Moc przyłączeniowa | 2.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |