Napisz do nas:
1,347.75 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 35 °C |
| Zakres temperatury do | 95 °C |
| Ilość wkładów | 2 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 505 mm |
| głębokość | 280 mm |
| wysokość | 320 mm |
| waga | 7.9 kg |
| Pojemność, na | 6,5 litra |