Napisz do nas:
894.00 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 0.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 35 °C |
| Zakres temperatury do | 95 °C |
| Ilość wkładów | 1 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 255 mm |
| głębokość | 280 mm |
| wysokość | 330 mm |
| waga | 4.5 kg |
| Pojemność | 6.5 l |