Napisz do nas:
318.00 zł Netto
Model Regina Plus 40 jest w stanie zaparzyć nawet 6,8 litra kawy filtrowanej w ciągu 45 minut. Urządzenie wyróżnia się takimi funkcjami jak sygnał informujący o konieczności odkamienienia, wskaźnik poziomu napełnienia oraz funkcja utrzymania ciepła ze zoptymalizowaną niecką grzewczą ze stali szlachetnej.
| Pojemność | 6,8 l |
| Funkcja utrzymania temperatury | tak |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Czas zaparzania | 45 minut na 6,8 litra |
| Minimalna ilość zaparzanej kawy | 3 litry |
| Sygnał informujący o konieczności odkamienienia | tak |
| Wskaźnik poziomu napełnienia | tak |
| wydajność maks. | 48 filiżanek |
| Materiał filtra | Stal szlachetna |
| Materiał systemu grzewczego | Stal szlachetna |
| Moc grzałka | 1,2 kW |
| Lampka kontrolna | Odkamienianie Utrzymanie ciepła Wł./wył. |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Wersja | Filtr okrągły |
| Właściwości | Niecka grzewcza ze stali szlachetnej 2 osobne systemy ogrzewania dla funkcji zaparzania i utrzymania ciepła |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 1,2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 220 mm |
| głębokość | 220 mm |
| wysokość | 415 mm |
| waga | 3,3 kg |