Napisz do nas:
5,103.00 zł Netto
Optymalne przechowywanie lodowych kreacji – witryna do lodów 2x5L-F jest rozwiązaniem umożliwiającym wyeksponowanie świeżo przygotowanych deserów w chłodnych warunkach. Nisko położone pojemniki minimalizują ryzyko oblodzenia powierzchni.
| Kolor | Biały |
| Pojemność maks. | 10 l |
| Pojemność maks. | 2 x pojemniki 1/3 GN o poj. 5 litrów lub 4 x pojemniki 1/6 GN o poj. 2,5 litra lub 2 pojemniki na lody o poj. 5 litrów |
| Głębokość pojemnika maks. | 150 mm |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Zakres temperatury od | -15 °C |
| Zakres temperatury do | -18 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,022 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | A (nr UE 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 537 kWh / rok |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | nie |
| Szyba przednia | Płaskie |
| Rodzaj drzwi | Drzwi unoszone |
| Pozycja drzwi | strona górna |
| Zawias drzwi | Góra |
| Oświetlenie wewnętrzne | LED |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | - |
| W zestawie | stojak na pojemniki GN |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | pojemnik GN |
| Moc przyłączeniowa | 0,184 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 475 mm |
| głębokość | 730 mm |
| wysokość | 355 mm |
| waga | 25 kg |