Napisz do nas:
13,229.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00020460 |
|---|---|
| Producent | RM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 100.10 kg |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Moc elektryczna | 17.1 kW |