Napisz do nas:
553.50 zł Netto
| Pojemność | 5.5 Liter |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Wersja | Urządzenie stojące |
| Właściwości | Łatwe opróżnianie poprzez przednią klapę |
| Z koszem na śmieci | nie |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 240 mm |
| głębokość | 240 mm |
| wysokość | 870 mm |
| waga | 8.5 kg |