Napisz do nas:
1,083.75 zł Netto
| Średnica cylindra szklanego | 200 mm |
| Wysokość cylindra szklanego | 240 mm |
| Zakres temperatury od | 40 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Ze szpikulcami | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Moc przyłączeniowa | 0.96 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 500 mm |
| głębokość | 285 mm |
| wysokość | 390 mm |
| waga | 7.63 kg |
| Ilość szpikulców | 4 |