Napisz do nas:
743.25 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 295 mm |
| głębokość | 295 mm |
| wysokość | 415 mm |
| waga | 4.8 kg |
| Średnica cylindra szklanego | 200 mm |
| Wysokość cylindra szklanego | 240 mm |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Ze szpikulcami | nie |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Moc przyłączeniowa | 0.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |