Napisz do nas:
2,437.50 zł Netto
Zasilanie gazem płynnym sprawia, że naleśnikarka może być używana całkowicie niezależnie i stosownie do potrzeb. Do wypieku naleśników służą obie płyty powlekane o wymiarze 40 cm z możliwością 2-stopniowej regulacji mocy.
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny H |
| ciśnienie regulacyjne | 20 mbar |
| Palnik gazowy | Połączenie palnika jednopierścieniowego i gwiazdowego |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon elektroniczny z baterią |
| Płomień pilotowy | nie |
| Zabezpieczenie zapłonu | nie |
| Zawór odcinający gazu | tak |
| Tryb pracy | Gaz |
| Ilość płyt do naleśników | 2 |
| Materiał płyt do naleśników | Żeliwo, emaliowane |
| Średnica płyt do naleśników | 400 mm |
| Wersja płyt do naleśników | Zamontowane na stałe |
| Zakres temperatury od | 150 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | 2 stopnie |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 6 kW |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Wyłącznie do użytku w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz Nie wchodzą w zakres dostawy: Zestaw podłączeniowy do gazu, bateria (1 x AA) |
30.4 kg
| szerokość | 850 mm |
| głębokość | 520 mm |
| wysokość | 230 mm |
| waga |
| Płyty do naleśników osobno regulowane | tak |