Napisz do nas:
784.00 zł Netto
stół bufetowy /cateringowy składany BLAT BIAŁY
bardzo wytrzymały ,solidny z dopuszczalnym obciążeniem do 400kg
Stół składany z mocną, składaną metalową podstawą opartą na konstrukcji ramowej. Bezpieczny mechanizm składania pracuje lekko, a jego konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Stoły w dowolnych wymiarach 160 lub 180 cm średnicy.
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Długość | 180 cm |
| Rama | składana |
| Materiał ramy | stalowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Rodzaj blatu | płyta wiórowa laminowana dwustronnie |
| Typ | bankietowy |
BLAT
KONSTRUKCJA
JAKOŚĆ
DODATKOWO

Blaty wszystkich naszych stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych , które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011 co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.