Napisz do nas:
2,069.25 zł Netto
Duża moc i solidna konstrukcja to cechy, które wyróżniają płyty grillowe w wersji z zasilaniem elektrycznym lub gazowym – Seria GDP z gładką, ryflowaną lub dzieloną powierzchnią grillową ze stali stanowi dla każdego najlepszy wybór urządzenia nablatowego, wyróżniającego się dodatkowo doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
| Materiał powierzchni do smażenia | Stal |
| Szerokość powierzchni do smażenia | 320 mm |
| Głębokość powierzchni do smażenia | 480 mm |
| Wersja powierzchni do smażenia | Gładkie |
| Tryb pracy | Gaz |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Termostat bezpieczeństwa | nie |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Seria | GDP |
| właściwości | pojemnik na tłuszcz osłona przeciwbryzgowa przyspawana na stałe |
| W zestawie | 1 skrobak do czyszczenia |
| Moc przyłączeniowa | 4 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 325 mm |
| głębokość | 580 mm |
| wysokość | 310 mm |
| waga | 24.0 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny H Dysze propanowe dołączone do zestawu |