Napisz do nas:
28,669.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 15.5 kW |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Przyłącze wody | 1/2" |
| Pojemność | 55 l |
| Pojemność użytkowa | 50 l |
| Dostępność na zamówienie | - |
| Seria | 700 |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Średnica kotła | 400 mm |
| Wysokość kotła | 450 mm |
| Rodzaj ogrzewania | Pośrednio |
| Właściwości | Automatyczna kontrola poziomu napełnienia |
| Kranik spustowy | tak |
| Materiał kotła | CNS 18/10 |
| Regulacja temperatury | 2 stopnie |
| Tryb pracy | Gaz |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | Komin odprowadzający spaliny wymagany tylko w przypadku, gdy urządzenie nie stoi pod okapem kuchennym |
| szerokość | 800 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 92.0 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny H Dysze do gazu płynnego i dysze do gazu ziemnego L dołączone do zestawu |