Napisz do nas:
167.25 zł Netto
| Szerokość kosza | 145 mm |
| Głębokość kosza | 240 mm |
| Wysokość kosza | 80 mm |
| Pojemność kosza | 2.5 l |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Seria | - |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 170 mm |
| Głębokość komory | 320 mm |
| Wysokość komory | 148 mm |
| Pojemność komory | 3 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | nie |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | nie |
| Zakres temperatury od | 130 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 210 mm |
| głębokość | 530 mm |
| wysokość | 240 mm |
| waga | 2.5 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Grzałka | Możliwość wyjęcia |