Napisz do nas:
156.00 zł Netto
| Materiał | Aluminium |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 345 mm |
| głębokość | 345 mm |
| wysokość | 276 mm |
| waga | 5,4 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0,28 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatury od | 20 °C |
| Zakres temperatury do | 96 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Garnek wewnętrzny | Ceramika Możliwość wyjęcia |
| Pojemność | 5,5 l |
| Lampka kontrolna | Moc |
| Rodzaj ogrzewania | Elektr. |
| Regulacja temperatury | 3 stopnie |
| Właściwości pokrywy | Przezroczyste Uchwyt izolowany termicznie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| W zestawie | - |