Napisz do nas:
176.25 zł Netto
Kuchenka elektryczna z intuicyjną obsługą posiada dwa pola grzewcze, które są umieszczone obok siebie. Płynną regulację temperatury zapewniają oba pokrętła regulacyjne.
| Moc przyłączeniowa | 2,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Ilość stopni mocy | Bezstopniowo |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 535 mm |
| głębokość | 225 mm |
| wysokość | 90 mm |
| waga | 4 kg |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Obok siebie |
| Moc lewego pola grzewczego maks. | 1,5 kW |
| Moc prawego pola grzewczego maks. | 1 kW |
| Średnica lewego pola grzewczego | 190 mm |
| Średnica prawego pola grzewczego | 155 mm |