Napisz do nas:
178.50 zł Netto
| Materiał | Tworzywo sztuczne Blacha stalowa Lakierowane |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 180 mm |
| głębokość | 170 mm |
| wysokość | 395 mm |
| waga | 1.8 kg |
| Wysokość misek, maks. | 75 mm |
| Ilość dozowników | 1 |
| Pojemność | 3,5 litra |
| Właściwości | Pojemnik odporny na zarysowania Nadaje się do montażu ściennego |
| Przystosowane do | Płatki kukurydziane Zboża Musli Orzechy |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Materiał mocujący |