Napisz do nas:
621.75 zł Netto
Pojemność 8 litrów, dwuściankowa izolacja próżniowa, łatwo wyjmowana tacka ociekowa. Wykonany ze stali szlachetnej termos charakteryzuje się wyjątkowo niską utratą ciepła i pozostawia zawsze czysty bufet.
| Pojemność | 8 l |
| Wysokość szklanek / filiżanek maks. | 20.5 cm |
| W zestawie | - |
| Właściwości | Dwuściankowa izolacja próżniowa Zdejmowany kranik spustowy łatwe napełnianie dzięki dzielonej pokrywce łatwo wyjmowana tacka ociekowa |
| Zintegrowana tacka odciekowa | tak |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 235 mm |
| głębokość | 350 mm |
| wysokość | 635 mm |
| waga | 5.0 kg |
| Uchwyt do noszenia | tak |
| Podwójne ściany | tak |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Przystosowane do | Napoje zimne lub gorące |
| Spadek temperatury / godzina ok. | 1 °C |
| Wskaźnik poziomu napełnienia | tak |
| System pompujący | nie |