Napisz do nas:
3,630.00 zł Netto
| Rodzaj armatury | Bateria mieszająca jednouchwytowa |
| Wersja | Bateria mieszająca z prysznicem do mycia naczyń |
| Średnica otworu w stole | 42 mm |
| Przepływ przy 3 barach | Prysznic: 18 L / min Regulator strumienia wody: 40 L / min |
| Właściwości | Sito wymienne Mechanizm sprężynowy Gumowy pierścień oporowy Bez ryzyka uszkodzenia chromowanych powierzchni dzięki dodatkowej powłoce z twardego niklu Zawór zwrotny Bez ryzyka odrzutu dzięki odcinanemu prysznicowi sitkowemu z opóźnieniem zamknięcia Wąż o obciążalności 150 kg, odporny na gorącą wodę, wytrzymały na ciśnienie Uszczelki do dławików Pełny metal Regulowane ciśnienie wody za pomocą śruby nastawczej |
| Uchwyty | Chrom Izolacja cieplna |
| Instalacja | Przyłącze z rury miedzianej 15 mm |
| Talerz płaski | - |
| Nasadka do regulacji strumienia wody | M22 |
| Wylewka ruchoma | 180° |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 40 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 1540 mm |
| waga | 8.5 kg |