Napisz do nas:
2,949.00 zł Netto
| Materiał powierzchni roboczej | Stal szlachetna |
| Szerokość powierzchni roboczej | 430 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 390 mm |
| Rodzaj półek | Ruszt, chromowany |
| Ilość półek | 3 |
| Szerokość półki | 350 mm |
| Głębokość półki | 300 mm |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Wysokość użytkowa wewnątrz | regulowana |
| Kolor | Srebrny |
| Półki z listwami cenowymi | nie |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| Szyba zabezpieczająca | nie |
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Pojemność | 78 l |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 12 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Sterowanie | Przycisk |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,045 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1 141 kWh / rok |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło |
| Pozycja drzwi | Przód |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | - |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 0,18 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 430 mm |
| głębokość | 390 mm |
| wysokość | 986 mm |
| waga | 41,8 kg |