Napisz do nas:
3,278.25 zł Netto
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne Przeszklenie dookoła |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Szyba przednia | Zaokrąglone |
| Pojemność | 72 l |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Sterowanie | Przycisk |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe z 2 wentylatorami |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,055 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1041 kWh / rok |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, łukowe |
| Pozycja drzwi | Przód |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | - |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Właściwości | Podstawa obrotowa załączana osobno Obrotowa podstawa wyjmowana System automatycznego zatrzymania obrotu przy otwarciu drzwi |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.17 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 983 mm |
| waga | 39.0 kg |
| Ilość półek | 4 |
| Regulowana wysokość półek | nie |
| Rodzaj półek | Podstawa obrotowa z przyspawanymi na stałe półkami rusztowymi |
| Wysokość użytkowa wewnątrz | 160 mm |
| Wilgotność powietrza maks. | 70 % |
| Średnica półek | 315 mm |