Napisz do nas:
3,516.75 zł Netto
| Szerokość (mm): | 600 |
|---|---|
| Długość (mm): | 1000 |
| Wysokość (mm): | 1800 |
| Numer katalogowy producenta | 811108 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 1800 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Konstrukcja | skręcana |