Napisz do nas:
2,729.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000362 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTHR-60 E |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 660 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 310 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6 kW |
| Powierzchnia robocza | 65 x 48 cm2 |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga [kg] | 40.60 kg |