Napisz do nas:
1,842.00 zł Netto
Masz ochotę na pyszne danie z woka, a do tego chciałbyś podsmażyć krewetki? Kombinacja kuchenki indukcyjnej i woka indukcyjnego w postaci przenośnego urządzenia nablatowego bez problemu spełni Twoje życzenie. Oba pola grzewcze można załączać osobno – dotyczy to zarówno mocy każdego pola, która wynosi 3500 W, jak i timera.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające |
| szerokość | 680 mm |
| głębokość | 435 mm |
| wysokość | 145 mm |
| waga | 11,87 kg |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Materiał misy | Szkło |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Ilość pól grzewczych | 1 x kuchenka indukcyjna 1 x wok indukcyjny |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Obok siebie |
| Szerokość pola szklanego | 285 mm |
| Głębokość pola szklanego | 285 mm |
| Średnica pola grzewczego | 240 mm |
| Średnica misy | 270 mm |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura Czas |
| Maks. moc kuchenki indukcyjnej | 3,5 kW |
| Maks. moc woka indukcyjnego | 3,5 kW |
| Ilość stopni mocy | 17 |
| Zakres temperatury od | 35 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ilość stopni temperatury | 205 |
| Interwały ustawienia temperatury | 1 °C |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu od | 1 min. |
| Ustawianie czasu do | 180 min. |
| Interwały ustawienia czasu | 1 minuta |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Włącznik/wyłącznik | 1 przełącznik / urządzenie |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Moc Temperatura Czas |
| Sterowanie | Elektronicznie Dotykowo |
| Przyłącze urządzenia | 2 x 1 NAC |
| właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |