Napisz do nas:
4,251.00 zł Netto
Kuchenka indukcyjna z jednym polem grzewczym dysponuje odpowiednią mocą, jest kompaktowa i elastyczna w zastosowaniu. Do regulacji mocy lub temperatury służy wyświetlacz sterowany dotykowo i za pomocą pokrętła.
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 2 500 W |
| Średnica pola/pól grzewczych | 195 mm |
| Kolor | Stal szlachetna / czarny |
| Sterowanie | Dotykowo Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | nie |
| Szerokość pola szklanego | 280 mm |
| Głębokość pola szklanego | 280 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 30 |
| Właściwości | Maksymalna średnica garnka: 280 mm Maksymalna waga garnka: 20 kg Minimalna średnica doniczki: 160 mm |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szklano-ceramiczna płyta kuchenna |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 2,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 310 mm |
| głębokość | 390 mm |
| wysokość | 130 mm |
| waga | 5,08 kg |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 250 °C |
| Ilość stopni temperatury | 45 |
| Interwały ustawienia temperatury | 5 °C |