Napisz do nas:
990.75 zł Netto
Kuchenka indukcyjna o mocy 3500 W i ze szkłem SCHOTT CERAN® jest idealna do frontcookingu lub do kuchni. Dzięki nowoczesnej technologii Half Bridge możliwe jest również niezawodne gotowanie w niskiej temperaturze. Dzięki połączonej obsłudze za pomocą pokręteł i dotyku, można wygodnie sterować poziomami mocy, a także zakresami temperatur.
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3 500 W |
| Średnica pola/pól grzewczych | 250 mm |
| Kolor | Stal szlachetna / czarny |
| Sterowanie | Dotykowo Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | nie |
| Szerokość pola szklanego | 285 mm |
| Głębokość pola szklanego | 285 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Właściwości | Technologia Half Bridge Niezawodne gotowanie w niskiej temperaturze |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 3,5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 120 mm |
| waga | 7,325 kg |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ilość stopni temperatury | 10 |
| Interwały ustawienia temperatury | 20 °C |