Napisz do nas:
2,778.75 zł Netto
Bardziej elastycznie już się nie da: Kuchenka indukcyjna ze zdejmowanym panelem obsługi może być używana zarówno jako urządzenie nablatowe, jak i urządzenie zamontowane przy bufecie. Moc 7000 W można dowolnie rozdzielać na obydwa pola grzewcze, odpowiednio do zapotrzebowania – do szybkiego gotowania lub mocnego smażenia lewe pole grzewcze może osiągać moc nawet do 5000 W.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| Timer | nie |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Obok siebie |
| Moc lewego pola grzewczego maks. | 3 500 W |
| Moc prawego pola grzewczego maks. | 3 500 W |
| Średnica lewego pola grzewczego | 235 mm |
| Średnica prawego pola grzewczego | 235 mm |
| Ilość stopni temperatury | 10 |
| Interwały ustawienia temperatury | 20 °C |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | Moc Temperatura Detekcja garnka |
| Szerokość pola szklanego | 645 mm |
| Głębokość pola szklanego | 315 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Nadaje się do zabudowy | tak |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 11 / 10 |
| Właściwości | oddzielny panel obsługi, długość przewodu: 0,85 m |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| szerokość | 715 mm |
| głębokość | 485 mm |
| wysokość | 140 mm |
| waga | 14,8 kg |
| Maks. moc lewego pola grzewczego w przypadku zwiększenia mocy | 5 000 W |
| Moc przy zwiększeniu mocy, prawe pole grzewcze maks. | 2 000 W |