Napisz do nas:
990.75 zł Netto
Kuchenka indukcyjna z 3 polami grzewczymi do indywidualnego użytku. W zależności od rodzaju przyrządzanej potrawy istnieje możliwość rozdziału mocy 3400 W odpowiednio na 3 lub 2 pola grzewcze.
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Sterowanie | Dotykowo |
| Ilość pól grzewczych | 3 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | Moc Temperatura Czas |
| Szerokość pola szklanego | 510 mm |
| Głębokość pola szklanego | 485 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | tak |
| Ilość stopni mocy | 10 z prawej strony, 10 z przodu z lewej strony, 5 z tyłu z lewej strony |
| Właściwości | Maks. nośność: 15 kg |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura Czas |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 3,4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 510 mm |
| głębokość | 485 mm |
| wysokość | 65 mm |
| waga | 6,1 kg |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ustawianie czasu od | 1 min. |
| Ustawianie czasu do | 180 min. |
| Interwały ustawienia czasu | 1 min. |
| Timer | tak |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | 2 z lewej strony, 1 z prawej strony |
| Moc prawego pola grzewczego maks. | 1 400 W |
| Moc całkowita pól grzewczych z lewej strony, maks. | 2 000 W |
| Moc pola grzewczego z tyłu z lewej strony, maks. | 1 000 W |
| Moc pola grzewczego z przodu z lewej strony, maks. | 2 000 W |
| Średnica prawego pola grzewczego | 207 mm |
| Średnica pola grzewczego z przodu z lewej strony | 207 mm |
| Średnica pola grzewczego z tyłu z lewej strony | 106 mm |
| Ilość stopni temperatury | 10 |
| Interwały ustawienia temperatury | 20 °C |