Napisz do nas:
706.50 zł Netto
Przystosowana do zabudowy, zajmująca niewiele miejsca kuchenka indukcyjna z polami grzewczymi w układzie pionowym i powierzchnią roboczą wykonaną ze szkła Schott Ceran.
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Jeden za drugim |
| Moc przedniego pola grzewczego maks. | 1 300 W |
| Moc tylnego pola grzewczego maks. | 1 800 W |
| Średnica przedniego pola grzewczego | 180 mm |
| Średnica tylnego pola grzewczego | 180 mm |
| Kolor | Czarny |
| Sterowanie | Elektronicznie Dotykowo |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | - |
| Szerokość pola szklanego | 510 mm |
| Głębokość pola szklanego | 290 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Nadaje się do zabudowy | tak |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | tak |
| Ilość stopni mocy | 8 |
| Właściwości | Możliwość wykorzystania również jako urządzenie nastolne |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Regulacja w zakresie od | Moc Czas |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 290 mm |
| głębokość | 510 mm |
| wysokość | 83 mm |
| waga | 4,5 kg |
| Ustawianie czasu od | 0 min. |
| Ustawianie czasu do | 99 min. |
| Interwały ustawienia czasu | 1 min. |