Napisz do nas:
238.50 zł Netto
Jako dodatkowe pole grzewcze w czasie największego ruchu lub do gastronomii na wolnym powietrzu – mobilna i poręczna kuchenka indukcyjna jest niezwykle elastyczna w zastosowaniu. Oprócz mocy 2000 W można również ustawić temperaturę i czas – wszystko w zależności od potrzeb.
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 240 °C |
| Ilość stopni temperatury | 10 |
| Interwały ustawienia temperatury | 20 °C |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 2 000 W |
| Średnica pola/pól grzewczych | 210 mm |
| Kolor | Czarny |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Lampka kontrolna | Moc Temperatura Czas |
| Szerokość pola szklanego | 275 mm |
| Głębokość pola szklanego | 285 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Detekcja garnka | tak |
| Przycisk blokady (zabezpieczenie przed dziećmi) | nie |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Właściwości | - |
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Regulacja w zakresie od | Moc Temperatura Czas |
| Bagnetowa sonda temperatury | nie |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 285 mm |
| głębokość | 340 mm |
| wysokość | 60 mm |
| waga | 2,5 kg |
| Interwały ustawienia czasu | 5 minut |
| Ustawianie czasu od | 0 min. |
| Ustawianie czasu do | 180 min. |