Napisz do nas:
2,125.50 zł Netto
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | Do zastosowania w stacji do gotowania KST3240 Plus wymagany jest podest 200 KST 3240 |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 420 mm |
| wysokość | 100 mm |
| waga | 6.1 kg |
| Moc przyłączeniowa | 2.3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Szerokość pola szklanego | 290 mm |
| Głębokość pola szklanego | 290 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Średnica pola/pól grzewczych | 210 mm |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 2.3 kW |