Napisz do nas:
6,297.75 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 6 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Szerokość pola szklanego | 350 mm |
| Głębokość pola szklanego | 560 mm |
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ilość stopni mocy | 10 |
| Średnica pola/pól grzewczych | 230 mm |
| Materiał powierzchni grzewczej | SCHOTT CERAN® |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 655 mm |
| wysokość | 120 mm |
| waga | 13.8 kg |
| Rozmieszczenie pól grzewczych | Jeden za drugim |